R e k l a m a

Trwa rozbudowa Era Parku w Wieluniu. Konstrukcja już stoi

R e k l a m a

Działający w Wieluniu od niecałych sześciu lat kompleks Era Park doczekał się już rozbudowy. Dzięki niej wygospodarowane zostanie miejsce na kolejny lokal handlowy.

Choć prace przy wznoszeniu nowej części kompleksu handlowego trwają zaledwie od nieco ponad dwóch miesięcy, efekty widać już gołym okiem. Gotowe są już betonowe słupy, a także spora część opierającej się na nich stalowej konstrukcji budynku.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Robotnicy uwijają się jak mogą, bo czasu jest niewiele. Prace przy rozbudowie mają zakończyć się niebawem, tak by jeszcze w drugim kwartale bieżącego roku mógł się tu wprowadzić najemca. Nowy lokal handlowy ma mieć 490 mkw powierzchni, czyli mniej więcej tyle, ile pozostałe sklepy wchodzące w skład kompleksu. Na razie nie wiemy jeszcze, jaki sklep otworzy się w tym miejscu.

Przypomnijmy, że przygotowania do rozbudowy Era Parku zaczęły się już rok temu od budowy wjazdu na teren centrum handlowego z ulicy Warszawskiej. Początkowo wjazd mógł być wykorzystywany przez klientów, teraz będzie już służył głównie do realizacji dostaw. Nowy fragment budynku siłą rzeczy zajmie też część miejsc parkingowych, które do tej pory były dostępne dla klientów.

era park rozbudowa
R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Łukasz S
3 lat temu

Ja słyszałem że to ma być KFC a na przeciwko w centrum ogrodniczym McDonald’s

japczankreatyniny
3 lat temu

MCDonald’s!

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
800obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
2
0
Podziel się swoją opiniąx