R e k l a m a

Wieluń: Urząd Miejski uruchomił telefon dla osób, które nie mogą samodzielnie dotrzeć na szczepienie

R e k l a m a

W całej Polsce trwają szczepienia przeciwko COVID-19. Urząd Miasta i Gminy Wieluń uruchomił właśnie specjalny telefon kontaktowy dla tych, którzy nie mogą na szczepienie dotrzeć samodzielnie.

Jak informuje Radosław Urbaniak z Biura Obsługi Burmistrza, na terenie gminy Wieluń uruchomiono telefon kontaktowy 797-135-573, dedykowany osobom niepełnosprawnym i seniorom, którzy nie mogą samodzielnie dotrzeć do punktu szczepień przeciw COVID-19. Telefon działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Transport na szczepienia przeznaczony jest dla osób:

  • posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami,
  • mających trudności z dostępem do punktu szczepień (osoby starsze niemające możliwości samodzielnego dojazdu do punktu szczepień).

Przed umówieniem transportu należy wcześniej zarejestrować się na szczepienie i ustalić termin szczepienia w odpowiednim Punkcie Szczepień.

Informacje na temat szczepień przeciw COVID-19 są dostępne na stronie www.gov.pl/szczepimysie oraz na całodobowej i bezpłatnej infolinii Narodowego Programu Szczepień pod numerem 989.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Realitasie
3 lat temu

Realista ( nasze mieso) nie chce ci się już zakładać fikcyjnych kont podszywajac się pod inne osoby? Ulala widzę postępy czyżby strach przed prawda?

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,766fanówPolub nas
813obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx