R e k l a m a

Trwa zbiórka środków na operację dla pochodzącej z Kraszkowic Nadii Sałaty

R e k l a m a

W mediach społecznościowych i na portalu siepomaga.pl trwa zbiórka pieniędzy na leczenie 7-letniej Nadii Sałaty, podchodzącej z Kraszkowic w gminie Wierzchlas.

„Nadia od urodzenia walczy o sprawność. Diagnoza, którą usłyszałam zaraz po jej narodzinach, zwaliła mnie z nóg. Artrogrypoza… To od 6 lat nasz najpotężniejszy przeciwnik” – podaje w opisie zbiórki mama Nadii, Iwona.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Nadia choruje na artrogrypozę. Z mamą wyjechały do Niemiec, by mieć tańsze ortezy dla dziewczynki – informuje Emilia Słowikowska, mieszkanka naszego regionu, która zaangażowała się w pomoc dziewczynce. Jak dodaje, pojawiła się nadzieja na operację, która ma doprowadzić do tego, by dziewczynka mogła chodzić.

– Mama Nadii założyła na siepomaga.pl zbiórkę, by uzbierać na operację, bo te operacje nie są ani w Polsce ani w Niemczech refundowane. Pomagamy Nadii jak możemy. Na Facebooku jest grupa licytacyjna, do której również należę: „Nadia może chodzić! Zbieramy na operację” – mówi w rozmowie z nami Emilia Słowikowska.

Nasza rozmówczyni informuje też, że operacja dziewczynki pierwotnie miała odbyć się we wrześniu 2020 roku. Nie udało się jednak do tego czasu uzbierać dostatecznej sumy pieniędzy.

– Brakuje nam jeszcze około 330 tysięcy złotych, by Nadii pomóc – ubolewa Emilia Słowikowska. Osoby chcące wesprzeć dziewczynkę w dojściu do zdrowia mogą dołączyć do facebookowej grupy „Nadia może chodzić! Zbieramy na operację”, a także wziąć udział w zbiórce pieniędzy, prowadzonej pod adresem www.siepomaga.pl/nadia-salata.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,648fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx