R e k l a m a

Rozpoczął się konkurs kulinarny na najsmaczniejsze mazurki w Łódzkiem

R e k l a m a

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zachęca mieszkańców do uczestnictwa w konkursie kulinarnym. Dla laureatów przewidziano nagrody rzeczowe i finansowe.

Mazurek, tradycyjne ciasto wielkanocne, może występować w różnych odmianach – z migdałami, makiem, pomarańczowy czy różany.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Mieszkańców województwa łódzkiego, którzy są przekonani, że potrafią zrobić ten najsmaczniejszy, zapraszamy do wzięcia udziału w wojewódzkim konkursie kulinarnym. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – zachęca Urząd Marszałkowski.

Uczestnicy konkursu, który potrwa do godziny 12:00 dnia 15 marca, powinni zacząć od wykonania mazurka wielkanocnego. Gotowe ciasto należy następnie sfotografować, a zdjęcie przesłać razem z przepisem i sposobem wykonania. Trzeba też przedstawić na fotografiach produkty lokalne i tradycyjne użyte do wypieku ciasta.

Najładniejsze, najciekawsze i najbardziej „lokalne” wypieki zostaną nagrodzone, a informacje dotyczące konkursu oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie: https://www.lodzkie.pl/rolnictwo/konkurs-na-tradycyjny-mazurek-wielkanocny

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,694fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx