R e k l a m a

Wieruszów: Ukradł kiełbasę i wódkę z jednego ze sklepów. Okazało się, że był poszukiwany

R e k l a m a

Nieuczciwy klient ukradł z jednego z wieruszowskich sklepów wódkę i kiełbasę o łącznej wartości kilkudziesięciu złotych. Jak się później okazało, mężczyzna był poszukiwany.

W środę 3 marca 2021 roku po godzinie 19:00 wieruszowscy policjanci zostali poinformowani o kradzieży produktów w jednej z placówek handlowych mieszczących się przy ulicy Fabrycznej w Wieruszowie.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Na miejscu okazało się, że pracownik ochrony sklepu ujął 19–letniego mieszkańca powiatu wieruszowskiego, który ukradł litr wódki oraz dwa opakowania kiełbasy o łącznej wartości ponad 60 złotych – relacjonuje asp. sztab. Damian Pawlak z wieruszowskiej policji.

Jak się później okazało, młody mężczyzna był poszukiwany do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności za wcześniejsze kradzieże. W tej sytuacji policjanci przewieźli zatrzymanego do zakładu karnego.

– Teraz 19–latek odpowie przed sądem za kolejną kradzież. W tym przypadku grozi mu kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny – informuje asp. sztab. Damian Pawlak.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,644fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx