R e k l a m a

Praca na dawnej fotografii – atrakcyjny konkurs dla osób 50+

R e k l a m a

Czy pamiętasz, jak wyglądały stanowiska pracy kilkadziesiąt lat temu? Dawne sprzęty, maszyny i stroje? Pokaż nam swoje zdjęcia, na których widać Twoje dawne stanowisko pracy i zawalcz o atrakcyjne nagrody!

Aplikuj zaprasza wszystkie osoby po 50 roku życia mieszkające w województwach świętokrzyskim i łódzkim do udziału w konkursie, w którym do wygrania są kursy komputerowe (strefakursow.pl), telefony komórkowe, gadżety i książki. Wystarczy przesłać przez formularz konkursowy https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-na-dawnej-fotografii-zgloszenie maksymalnie trzy fotografie, przedstawiające własną pracę w na przełomie XX I XXI wieku.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Fotografie można przesłać osobiście lub poprosić bliską osobę o dokonanie formalności. Konkurs odbywa się przez Internet, z zachowaniem bezpieczeństwa. Na głównej stronie konkursowej można znaleźć wszelkie potrzebne informacje oraz regulamin https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-na-dawnej-fotografii.

Na zgłoszenia oczekujemy w dniach od 4 marca 2021 do 4 czerwca 2021. Praca dzisiejszych seniorów bardzo różniła się od obecnych stanowisk. Pokażmy młodszym pokoleniom, jak to było!

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,753fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx