R e k l a m a

„Kobieta jest jak kwiat” – wernisaż wystawy na Dworcu Kulturalnym Wieluń-Dąbrowa [ZDJĘCIA]

R e k l a m a

Z okazji Dnia Kobiet na Dworcu Kulturalnym Wieluń-Dąbrowa otwarto wystawę malarską wieluńskiej grupy Akwarelki zatytułowaną „Kobieta jest jak kwiat”.

– Jest mi i wzruszająco i przykro, że spotykamy się w tak małym gronie na wernisażu w czasach pandemii. Cieszymy się jednak, że ten wernisaż się odbywa. Te prace, które państwo stworzyliście, przeszły moje oczekiwania – mówiła podczas otwarcia wystawy Elżbieta Kalińska, dyrektor Wieluńskiego Domu Kultury.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Podczas uroczystego otwarcia nie zabrakło podziękowań i gratulacji płynących w kierunku osób zaangażowanych w organizację wydarzenia. Na wystawie zgromadzono kilkadziesiąt prac przygotowanych przez wieluńskich artystów z grupy „Akwarelki”. Piękne prace malarskie, wykonane w różnych stylach i technikach artystycznych, można podziwiać w przestrzeni dawnej poczekalni stacji Wieluń-Dąbrowa do końca marca, codziennie w godzinach 8-16.

Elżbieta Kalińska przy okazji wernisażu zapowiedziała też wznowienie realizacji warsztatów w placówce tak szybko, jak tylko będzie to możliwe w związku z panującymi w kraju restrykcjami.

– Jeśli tylko będzie taka możliwość, to natychmiast otworzymy nasze drzwi i zaprosimy wszystkich chętnych – przekonywała Elżbieta Kalińska.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
799obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx