R e k l a m a

Włamanie do sklepu w gminie Czastary. Sprawcy jak dotąd nieuchwytni

R e k l a m a

Wieruszowscy policjanci poszukują sprawców kradzieży z włamaniem do obiektu handlowego w miejscowości Radostów Pierwszy w gminie Czastary. Do tego zdarzenia doszło w nocy z 2 na 3 marca 2021 roku.

– Tej nocy, nieustaleni do chwili obecnej sprawcy, po uszkodzeniu drzwi wejściowych do sklepu, weszli do środka, skąd skradli wyroby tytoniowe, alkohol i pieniądze, po czym oddalili się w nieznanym kierunku – informuje asp. sztab. Damian Pawlak z wieruszowskiej policji. – Wartość poniesionych strat w związku z tym przestępstwem oszacowano na kilkadziesiąt tysięcy złotych – dodaje.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wieruszowie pod numerem telefonu 47 84 56 211 lub z najbliższą jednostką policji.

– Osobom kontaktującym się w tej sprawie zapewniamy całkowitą anonimowość – zapewnia asp. sztab. Damian Pawlak.

Co ciekawe, tej samej nocy doszło też do włamania do sklepu w Łyskorni w gminie Biała w powiecie wieluńskim. Tam właściciel oszacował straty na 17 tysięcy złotych, a sprawców poszukuje policja z Białej. Czytaj więcej na ten temat włamania do sklepu w Łyskorni (kliknij).

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,558fanówPolub nas
802obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx