R e k l a m a

Dom Kultury w Ożarowie z dotacją na organizację plenerowej Nocy Świętojańskiej

R e k l a m a

Narodowe Centrum Kultury opublikowało wyniki naboru wniosków do programu EtnoPolska 2021. Jednym z projektów, które uzyskały dofinansowanie jest inicjatywa „Hej Jana, Jana będziemy chwalić…”, zgłoszona przez Dom Kultury w Ożarowie.

Jak informuje Dom Kultury w Ożarowie, otrzymane środki pozwolą zorganizować Noc Świętojańską z jej zwyczajami i obrzędami, urozmaiconą przeglądem młodych artystów, wokalistów oraz zespołów ludowych. Uzupełnieniem wydarzenia będą warsztaty nawiązujące do obrzędu, skierowane do dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Wszystko to odbędzie się w Ożarowie – malowniczej miejscowości otoczonej lasami i stawami. Krótko mówiąc, w scenerii nawiązującej do dawnych miejsc spotkań z okazji Nocy Świętojańskiej.

Warto przypomnieć, że o dofinansowanie zaplanowanych działań w ramach programu EtnoPolska 2021 ubiegało się 1846 wnioskodawców. Wśród 308 dofinansowanych zadań znalazł się nie tylko projekt Domu Kultury w Ożarowie, lecz także zadanie Gildia #MiastoMistrzów, realizowane przez Fundację Made in Wieluń (czytaj więcej).

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,648fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx