R e k l a m a

Placówka ZUS w Wieruszowie niedostępna dla interesantów. W Wieluniu obsługa bez zmian

R e k l a m a

Od dzisiaj (22 marca) do odwołania niedostępna jest bezpośrednia obsługa klientów ZUS w Biurze Terenowym w Wieruszowie. Jak informuje narodowy ubezpieczyciel, powodem zmian jest sytuacja epidemiczna.

Jak informuje ZUS, najbliższe czynne w pełnym zakresie sale obsługi znajdują się w:

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą
  • Inspektoracie w Wieluniu – ul. 3 Maja 7,
  • Inspektoracie w Sieradzu – ul. Piłsudskiego 8,
  • Inspektoracie w Kępnie – ul. Solidarności 8.

Sale te są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00. Dokumenty można też przesyłać pocztą na adres: ZUS Inspektorat w Wieluniu, ul. 3 Maja 7, 98-300 Wieluń.

– Naszych klientów zachęcamy do załatwiania spraw w ZUS bez wychodzenia z domu przez elektroniczny portal PUE ZUS – informuje Monika Kiełczyńska z ZUS. – Można tam samodzielnie pobrać potwierdzenia z danymi zgromadzonymi w ZUS oraz przekazać elektronicznie wnioski o wydanie stosownych zaświadczeń.

– Przypominamy też, że można się z nami skontaktować telefonicznie, korzystając z infolinii pod numerem 22 560 16 00. Infolinia jest dostępna w dni robocze (pn.–pt.) w godzinach 7:00–18:00 – zaznacza Monika Kiełczyńska.

Pod numerem telefonu 22 11 22 111 działa natomiast infolinia do obsługi spraw związanych z Polskim Bonem Turystycznym. Maile z zapytaniami można także kierować na adres mailowy cot@zus.pl.

– Informujemy też, że osoby posiadające komputer lub smartfon z dostępem do internetu, kamerki i słuchawek, mogą umówić się na e-wizytę w ZUS – przypomina Monika Kiełczyńska. – Na wideorozmowę z pracownikiem ZUS można umówić się, wchodząc na stronę internetową ZUS (www.zus.pl).  

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,766fanówPolub nas
813obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx