R e k l a m a

Kradzież z włamaniem w Gaszynie. Łupem włamywaczy padły butle gazowe

R e k l a m a

Czterech mężczyzn odpowiedzialnych za kradzież z włamaniem w Gaszynie zatrzymali wieluńscy kryminalni. Łupem złodziei padły butle gazowe o wartości ponad 800 złotych. Teraz zatrzymanym grozi do 10 lat więzienia.

We wtorek, 23 marca 2021 roku, do wieluńskich policjantów wpłynęła informacja o kradzieży butli gazowych. Złodzieje ukradli pięć butli z gazem propan-butan ze stojaka, który znajdował się przy jednej z placówek handlowych w podwieluńskim Gaszynie. Właścicielka oszacowała ich wartość na ponad 800 złotych.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Rozwiązaniem tej sprawy zajęli się wieluńscy kryminalni – informuje st. asp. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji. – Dzięki dobremu rozpoznaniu środowiska przestępczego już następnego dnia funkcjonariusze ustalili i zatrzymali czterech mężczyzn odpowiedzialnych za ten czyn. Mieli od 28 do 47 lat.

Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu i usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem. Za takie przestępstwo grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Warto też dodać, że policjanci odzyskali wszystkie skradzione butle. Okazało się, że jeden z włamywaczy sprzedał je w wieluńskim lombardzie za około 500 złotych.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
gazek
3 lat temu

Coraz biedniej w państwie polskim że przychodzi złodziejom kraść butle gazowe

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
799obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx