R e k l a m a

Powiat wieluński: Trwa przebudowa stadionu w Pątnowie

R e k l a m a

Do 15 września br. ma potrwać przebudowa stadionu piłkarskiego w Pątnowie w powiecie wieluńskim. Na placu budowy zarysowuje się już kształt przyszłego budynku szatniowo – sanitarnego.

Choć rozgrywki amatorskie póki co nie mają zielonego światła do startu w rundzie wiosennej, nie oznacza to przestoju w rozbudowie infrastruktury sportowej. Na stadionie w Pątnowie ostatnio zamiast piłkarzy pojawiają się robotnicy, zajmujący się przebudową obiektu.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Inwestycja pod nazwą „przebudowa boiska piłkarskiego oraz budowa zaplecza sanitarno – szatniowego na terenie Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Pątnowie” jest realizowana za kwotę nieco ponad 1,3 mln złotych, z czego ponad 850 tys. złotych wynosi wsparcie ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej. Prace budowlane na stadionie trwają w najlepsze.

– Z dnia na dzień powstają mury budynku zaplecza szatniowo – sanitarnego. Została również wykonana instalacja oświetlenia boiska wraz z ustawieniem słupów oświetleniowych. Prace postępują zgodnie z harmonogramem – informuje Urząd Gminy Pątnów. Przebudowa ma zakończyć się do 15 września bieżącego roku.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,647fanówPolub nas
807obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx