R e k l a m a

Tragedia w gminie Galewice. Dwie osoby zginęły w pożarze domu

R e k l a m a

Dzisiaj popołudniu (6 kwietnia) doszło do pożaru w domu jednorodzinnym w miejscowości Okoń w gminie Galewice (powiat wieruszowski). W zdarzeniu zginęły dwie osoby i ucierpiały kolejne dwie.

Informacja o pożarze wpłynęła do strażaków dzisiaj około godziny 15:20. Niestety na miejscu zginęły dwie starsze osoby, zaś dwie młodsze (w wieku 33 i 34 lat) zostały ranne. Z pożarem walczyło osiem zastępów straży pożarnej, wezwano też dwa śmigłowce ratownicze LPR.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– W chwili pożaru w wnętrzu budynku przebywały cztery dorosłe osoby. Niestety dwie z nich, 77–letni mężczyzna i 73–letnia kobieta poniosły śmierć na miejscu – informuje asp. sztab. Damian Pawlak z wieruszowskiej policji. I dodaje, że kolejne osoby, 34–letni mężczyzna oraz 33–letnia kobieta, z rozległymi poparzeniami ciała zostały przetransportowane do szpitala.

– Na miejscu policjanci z udziałem prokuratora oraz biegłego z zakresu pożarnictwa wykonali szereg czynności, zmierzających do ustalenia przyczyny pożaru. Postępowanie w tej sprawie pod nadzorem prokuratora prowadzą policjanci z wieruszowskiej komendy policji – oświadczył asp. sztab. Damian Pawlak.

Dokładne przyczyny pożaru nie są póki co znane. Mówi się natomiast nieoficjalnie o wybuchu skumulowanego w pomieszczeniach gazu.

Aktualizacja (08.04.2021): Zmarł 34-letni mężczyzna, który z rozległymi poparzeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Tym samym liczba ofiar zdarzenia wzrosła do trzech.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
799obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx