R e k l a m a

Zaginęła 16-letnia Joanna Gibka. Policja po raz kolejny zwraca się z apelem o pomoc

R e k l a m a

Policjanci po raz kolejny zwracają się z apelem o pomoc w poszukiwaniach 16-letniej Joanny Gibkiej, mieszkanki miejscowości Niechmirów w gminie Burzenin. Nastolatka po raz ostatni była widziana w miejscu swojego zamieszkania 26 lutego 2021 roku około godz. 21:20.

Joanna Gibka ma 168 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Ma proste włosy do ramion, farbowane na ciemny blond. Oczy koloru niebieskiego, twarz owalna, uszy lekko odstające, nos lekko garbaty, znamię w postaci pieprzyka po prawej stronie brody.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Sieradzu, Asia w dniu zaginięcia była ubrana w czarne, dresowe spodnie z czerwonym sznurkiem na lewej nogawce, czarną polarową bluzę z żółtym kołnierzem od wewnętrznej strony, a także czarne buty trapery wiązane z bocznymi zamkami.

– W przypadku posiadania jakiejkolwiek informacji o zaginionej kobiecie prosimy o kontakt z Komisariatem Policji w Złoczewie, tel. 47 845 19 50 w godz. 06:00 – 22:00 bądź całodobowo z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu pod numerem telefonu 47 845 17 05 lub 47 845 17 07. Telefon alarmowy 112 – podaje KPP w Sieradzu.

Przypomnijmy, że 16-letnia Asia zaginęła 26 lutego 2021 r. Informowaliśmy o tym w naszym serwisie kilka dni później (przeczytaj). Niestety mimo poszukiwań prowadzonych przez rodzinę, znajomych i policję, do tej pory nie udało się odnaleźć zaginionej dziewczyny.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,665fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

MICHAŁ GNUCH I JULIA CHUDZIAK skomentował(a) artykuł Łódzki Festiwal Mleka w Wieluniu 2024. Mamy dokładny program wydarzenia
MICHAŁ GNUCH I JULIA CHUDZIAK skomentował(a) artykuł Łódzki Festiwal Mleka w Wieluniu 2024. Mamy dokładny program wydarzenia
MICHAŁ GNUCH I JULIA CHUDZIAK skomentował(a) artykuł Od 1 lipca 2024 z kranów mieszkańców Wielunia popłynie tylko zimna woda
R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx