R e k l a m a

Śmiertelny wypadek w pobliżu Szynkielowa. Kierowca uderzył w drzewo

R e k l a m a

Tragicznie skończył się wypadek busa na drodze Stolec – Szynkielów. Do zdarzenia doszło dzisiaj rano (10 kwietnia 2021 r.). Na miejscu zginął 44-letni kierowca samochodu.

Bus poruszający się drogą Stolec – Szynkielów zjechał z asfaltu i uderzył w drzewo. Służby ratunkowe otrzymały informację o wypadku o godzinie 8:15. Na miejsce skierowano policję, pogotowie i siedem zastępów straży pożarnej. Strażacy mieli m.in. wykonać dostęp do poszkodowanego. Ostatecznie okazało się, że mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Niestety jest ofiara śmiertelna, to mężczyzna w wieku 44 lat – informuje kpt. Grzegorz Kasprzyczak z wieluńskiej straży pożarnej.

Pierwotnie podawaliśmy, że wypadek miał miejsce w powiecie wieluńskim, w gminie Konopnica. Okazało się jednak, że miejsce zdarzenia leży już na terenie powiatu sieradzkiego, w gminie Złoczew (tuż przy granicy powiatów). W związku z tym szczegółowe okoliczności zdarzenia będą wyjaśniać policjanci z powiatu sieradzkiego.

Do wypadku skierowano siedem zastępów straży pożarnej: trzy z Wielunia, dwa z OSP Szynkielów, a także po jednym z OSP Rychłocice i OSP Konopnica.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,648fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx