R e k l a m a

Wieluńska policja poszukuje świadków wypadku

R e k l a m a

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu poszukuje świadków wypadku drogowego z udziałem pieszego, do którego doszło wczoraj (13 kwietnia 2021 roku) w rejonie skrzyżowania ulic Zielonej i Broniewskiego.

O wypadku, który miał miejsce w rejonie wieluńskiego targowiska miejskiego, pisaliśmy już wczoraj (kliknij). Jak wynika z dotychczasowych ustaleń funkcjonariuszy policji, kierujący golfem 21-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego jadąc ulicą Zieloną potrącił przechodzącego przez jezdnię 70-letniego mężczyznę.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Wszystkie osoby, które były bezpośrednimi świadkami tego zdarzenia i posiadają informacje, które pomogą w ustaleniu jego okoliczności, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym wieluńskiej komendy – apeluje st. asp. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji.

Z funkcjonariuszami można kontaktować się pod numerem telefonu 47 845 52 72 w godz. 7:30 – 15:30 lub przez całą dobę pod numerem telefonu 47 845 52 11.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Petrus
3 lat temu

Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890

mieszkaniec
3 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Petrus

Panie Petrus, Pan tutaj pisze o ważnych informacjach w sprawie, zamiast zgłosić się na policję? W artykule jest wyraźnie napisane, co robić

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,753fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
2
0
Podziel się swoją opiniąx