R e k l a m a

Tragiczny finał poszukiwań. 41-letni mężczyzna został znaleziony martwy

R e k l a m a

Prowadzona przez policjantów i strażaków akcja poszukiwawcza zakończyła się odnalezieniem ciała zaginionego 41–letniego obywatela Ukrainy. Mężczyzna 15 kwietnia br. wyszedł z terenu prywatnej posesji w gminie Galewice i nie wrócił.

Od 15 kwietnia 2021 roku wieruszowscy policjanci prowadzili poszukiwania zaginionego, 41–letniego obywatela Ukrainy, ostatnio zamieszkałego w miejscowości Jeziorna w gminie Galewice.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

16 kwietnia br. w wyniku akcji poszukiwawczej prowadzonej wspólnie z strażakami, przed godziną 11:00 w kompleksie leśnym około 500 metrów od miejsca pobytu 41–latka, policjanci odnaleźli zwłoki zaginionego – informuje asp. sztab. Damian Pawlak z wieruszowskiej policji. Jak dodaje, funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora oraz z udziałem biegłego lekarza medycyny wykonali czynności procesowe, zmierzające do ustalenia przyczyny i okoliczności zgonu denata.

– Śledczy pracując na miejscu wstępnie wykluczyli działanie osób trzecich w tym zdarzeniu. Na polecenie prokuratora, ciało zmarłego zabezpieczono w prosektorium – podaje asp. sztab. Damian Pawlak. Prowadzone w tej sprawie śledztwo nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Wieluniu.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,688fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx