R e k l a m a

Wernisaż prac Krzysztofa Goclika w wieluńskiej bibliotece powiatowej [FILM]

R e k l a m a

Nowa wystawa malarska pojawiła się w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wieluniu. Od poniedziałku, 19 kwietnia, będzie można tam oglądać prace Krzysztofa Goclika.

Wystawa zatytułowana „Mam wrażenie III” przedstawia całe spektrum twórczości artysty, który osiedlił się w miejscowości Bieniec w gminie Pątnów. Malarz w ubiegłym roku obchodził 30-lecie twórczości artystycznej.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Życie składa się z wrażeń. Cały czas, gdziekolwiek jesteśmy, mamy jakieś wrażenia, odczuwamy coś. Te dobre wrażenia staram się przenieść na obrazy – wskazywał Krzysztof Goclik. Znaczną część prac artysty stanowią pejzaże. Jak sam mówi, mieszka w takim miejscu, gdzie jest otoczony naturą, co niezmiernie go cieszy.

– Uciekłem kiedyś z miasta, żeby zostać na wsi. W Bieńcu znajduję wszystkie potrzebne mi dobre wrażenia, które sprawiają, że powstają obrazy. W tym środowisku, w tej naturze czuję się najlepiej – podkreślał malarz.

Dodajmy, że z powodu panujących obostrzeń wernisaż odbył się w formie online. Mimo to, od poniedziałku 19 kwietnia br. każdy chętny będzie mógł zobaczyć prace Krzysztofa Goclika na żywo w bibliotece powiatowej przy ul. Śląskiej 23 w Wieluniu. Zwiedzanie wystawy ma odbywać się pojedynczo i z zachowaniem reżimu sanitarnego.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,647fanówPolub nas
807obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx