R e k l a m a

Wieluń: Ruszyła akcja przekazywania mieszkańcom bezpłatnych maseczek

R e k l a m a

Dzisiaj (poniedziałek, 19 kwietnia) ruszyła akcja dystrybucji jednorazowych maseczek wśród mieszkańców gminy Wieluń.

Każdemu mieszkańcowi gminy Wieluń przysługuje jeden pakiet, składający się z trzech jednorazowych masek. Przekazane z rządowych magazynów maski są dystrybuowane przez jednostki podległe Urzędowi Miejskiemu w Wieluniu.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Dzisiaj maseczki można pobrać na placu Legionów w Wieluniu, a także w wyznaczonych punktach na osiedlach Wyszyńskiego, Stare Sady, Stodolniana i Armii Krajowej. Pełna lista punktów odbioru maseczek dostępna jest tutaj (kliknij). Z informacji, jakie otrzymujemy od czytelników wynika, że akcja cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców.

– Kolejki nie ma, ale chętni są. Przy okazji zakupów ludzie odbierają maseczki – relacjonuje czytelnik, który przesłał nam zdjęcie obrazujące dystrybucję maseczek przez strażaków-ochotników na os. Wyszyńskiego w Wieluniu.

Akcja dystrybucji masek z wyznaczonych punktów odbywa się tylko na terenie miasta. Jak informuje wieluński magistrat, maski przeznaczone dla mieszkańców obszarów wiejskich gminy Wieluń mają trafić do sołtysów poszczególnych miejscowości oraz prezesów OSP.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,760fanówPolub nas
811obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx