R e k l a m a

Mieszkaniec Pajęczna znalazł pieniądze przy bankomacie i oddał je właścicielowi

R e k l a m a

Godną naśladowania uczciwością wykazał się jeden z mieszkańców Pajęczna. Mężczyzna znalazł przy bankomacie znaczną sumę pieniędzy i postanowił zgłosić to policji.

47-letni mieszkaniec Pajęczna w poniedziałek, 19 kwietnia br. około godziny 12:00 udał się do bankomatu, aby wypłacić pieniądze. Wówczas ze zdumieniem zauważył, że w miejscu wypłat gotówki leży gruby plik banknotów. Podczas gdy podchodził do bankomatu, minął się z odchodzącym od niego mężczyzną. Zabrał więc pieniądze, chcąc je oddać mężczyźnie, lecz gdy się odwrócił, w pobliżu nikogo już nie było.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– O tej niecodziennej sytuacji powiadomił policję i wraz z przybyłymi na miejsce dzielnicowymi udał się do banku aby wyjaśnić całą sytuacje oraz zwrócić pieniądze – relacjonuje mł. asp. Marcin Pawełoszek z pajęczańskiej policji. Jak się okazało, kwotą pozostawioną w bankomacie było 5 tysięcy złotych.

– Znalazcy gratulujemy uczciwości, a postawę jaką się wykazał należy traktować jako wzór dla wszystkich, którzy znaleźliby się w podobnej sytuacji – podkreśla mł. asp. Marcin Pawełoszek.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
801obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx