R e k l a m a

Kradzież wartego kilkanaście złotych destruktu asfaltowego w powiecie wieruszowskim. Sprawca ukarany

R e k l a m a

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Wieruszowie, nieuczciwy mieszkaniec powiatu wieruszowskiego skradł tłuczeń asfaltowy o wartości kilkunastu złotych.

Informacja o kradzieży wpłynęła do wieruszowskiej komendy we wtorek, 20 kwietnia 2021 roku po godzinie 16:00. Do zawłaszczenia destruktu asfaltowego doszło w Wyszanowie w gminie Wieruszów.

– Na miejscu policjanci ustalili, że 42–letni mieszkaniec powiatu wieruszowskiego ukradł niewielką ilość tłucznia asfaltowego o wartości kilkunastu złotych. Materiał składowany jest do celów naprawczych drogi – informuje asp. sztab. Damian Pawlak z wieruszowskiej policji. Jak dodaje, mężczyzna tłumaczył mundurowym, że skradzionym destruktem chciał wyrównać nawierzchnię przed swoją posesją.

– W tej sytuacji funkcjonariusze ukarali 42-latka mandatem karnym, natomiast skradziony destrukt asfaltowy powrócił w pierwotne miejsce składowania – relacjonuje asp. sztab. Damian Pawlak. I przypomina, że za wykroczenie kradzieży grozi kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

3,205fanówPolub nas

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx