R e k l a m a

Uczennica szkoły podstawowej w Mierzycach wygrała rower w konkursie plastyczno-literackim

R e k l a m a

Weronika Trocha z II klasy szkoły podstawowej w Mierzycach została laureatką konkursu zorganizowanego przez wieluńską bibliotekę miejską. Uczestnicy wykonywali urodzinowe kartki z życzeniami do wybranego mieszkańca Stumilowego Lasu.

Główną nagrodę w konkursie zatytułowanym „Powrót do Stumilowego Lasu” wręczono laureatce dzisiaj (23 kwietnia), w Światowym Dniu Książki i Praw Autorskich. Przekazanie nagrody odbyło się w czytelni Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Wieluniu.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Zdobywczyni I miejsca w konkursie otrzymała rower ufundowany przez firmę ZASADA BIKES. Autorów innych jedenastu prac nagrodzono książkami, które przekazała Księgarnia Globus Jarosław Rozmarynowski. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy oraz audiobook „Dawno temu w Wieluniu” wydany przez Miejską i Gminną Bibliotekę Publiczną w Wieluniu w 2020 r.

Konkurs plastyczno – literacki był poświęcony twórczości Alana Aleksandra Milnego. W 65. rocznicę śmierci autora uczestnicy konkursu mieli wykonać urodzinową kartkę wraz z życzeniami do wybranego mieszkańca Stumilowego Lasu.

– Zwycięska praca wyróżniła się pod względem estetycznym oraz zastosowaniem łączonej techniki plastycznej. Autorka kartki urodzinowej połączyła wyklejankę z flamastrem, a życzenia skierowała do Prosiaczka – informują pracownicy biblioteki i serdecznie zapraszają do zwiedzania pokonkursowej wystawy.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,648fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx