R e k l a m a

Wieluński Dance 2021 – XIV edycja imprezy [FILM, ZDJĘCIA]

R e k l a m a

Hala WOSiR w Wieluniu znów stała się świątynią tańca. Zjechali tu tancerze z całej Polski, w tym z Wielunia, by wziąć udział w XIV edycji turnieju Wieluński Dance.

Podczas oficjalnego otwarcia imprezy burmistrz Wielunia Paweł Okrasa podkreślał, że widzimy wszyscy, jak bardzo potrzebujemy powrotu do normalności.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Jestem przekonany o tym, że ten Wieluński Dance, który dzisiaj jest organizowany, będzie takim początkiem nowego otwarcia w tym roku. Od Wielunia zaczną się już tego typu wydarzenia w całej Polsce. Wszyscy sobie tego życzymy, ponieważ widzimy, jak ci młodzi ludzie potrzebują występować, pokazywać swoje umiejętności, swój talent – mówił Paweł Okrasa.

Swoje umiejętności przed jurorami prezentowali tancerze z całej Polski, m.in. z Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Lublina, Kalisza, Piotrkowa Trybunalskiego, Konina, Pleszewa oraz wielu innych miast i miejscowości. Nie zabrakło też grup z Wielunia – na turnieju zaprezentowały się trzy zespoły z grupy Rytmiks Wieluń oraz jeden z PMDKiS w Wieluniu.

W role sędziów turniejowych wcieliły się osoby o uznanym dorobku w ogólnopolskim środowisku tanecznym: Bogusława Szczepanik-Zasada (sędzia główny), Katarzyna Bień, Adrian Kowalski, Małgorzata Łazowska, Piotr Sieraszewski, Katarzyna Ząbrowicz. Organizatorami wydarzenia są KTS Sport-Dance, ARTIA, Polski Związek Tańca oraz Gmina Wieluń.

Film z otwarcia i występu kilku zespołów (m.in. z Wielunia) możecie zobaczyć na naszym Facebooku (kliknij). Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć z tegorocznego turnieju:

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,644fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx