R e k l a m a

Wieruszów: Nie stosował się do obowiązku zakrywania ust i nosa. Okazało się, że jest poszukiwany przez sąd

R e k l a m a

Wieruszowscy policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Wieluniu. Wpadł przez brak maseczki na twarzy.

W poniedziałek, 26 kwietnia 2021 roku, po godzinie 23:00 w Wieruszowie na ulicy Warszawskiej policjanci podczas patrolowania miasta zauważyli dwóch mężczyzn, którzy nie stosowali się do obowiązku zakrywania ust i nosa. Po wylegitymowaniu przechodniów okazało się, że to 29 i 22–letni mieszkańcy powiatu wieruszowskiego.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– W wyniku sprawdzenia w policyjnych bazach danych okazało się również, że 22–latek poszukiwany jest przez Sąd Rejonowy w Wieluniu. W tej sytuacji policjanci zatrzymali mężczyznę i doprowadzili do zakładu karnego, gdzie odbywa karę pozbawienia wolności za kradzieże – informuje asp. sztab. Damian Pawlak z wieruszowskiej policji. Jak dodaje, funkcjonariusze ukarali go też mandatem karnym za niestosowanie się do obowiązku zakrywania ust i nosa.

Mundurowi ustalili też, że drugi z mężczyzn – 29–letni legitymowany – z uwagi na stan zdrowia i okazane zaświadczenie lekarskie, jest zwolniony z obowiązku zakrywania twarzy.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,754fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx