R e k l a m a

Wieluń: Będzie zakaz wjazdu w godzinach nocnych na parking przy stadionie

R e k l a m a

Rada Miejska w Wieluniu podjęła dzisiaj decyzję o ustanowieniu zakazu wjazdu na parking przy wieluńskim stadionie miejskim. Zakaz ma obowiązywać w godzinach 21:00 – 6:00 i dotyczyć wszystkich pojazdów mechanicznych.

Wieluńscy radni podczas dzisiejszej sesji podjęli kwestię gromadzenia się młodzieży na parkingu przy ul. Powstańców 1863 r., pomiędzy stadionem a skateparkiem. Temat pojawił się na sesji na wniosek radnego Radosława Budy.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Radny przekonywał, że wzmożony ruch panuje tam szczególnie w godzinach nocnych, a gromadząca się w tym miejscu młodzież ma spożywać alkohol i słuchać głośnej muzyki. Do radnych miały też dotrzeć zdjęcia, na których widać m.in. uszkodzone przez samochód ogrodzenie jednej z posesji w tej okolicy.

W związku z tym Radosław Buda zawnioskował do rady o podjęcie decyzji w sprawie ustawienia w tym miejscu znaku zakazu wjazdu, obowiązującego w godzinach od 21:00 do 6:00. Zakaz ma dotyczyć wszystkich pojazdów z wyjątkiem rowerów.

Dyskusja na ten temat nie trwała długo, radni miejscy jednogłośnie przychylili się do tego pomysłu. W związku z tym w najbliższym czasie można spodziewać się w tym miejscu wprowadzenia zmian w oznakowaniu, zgodnie z decyzją radnych.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł
2 lat temu

Tam powinien być zakaz całą dobę. W szczególności dla motorów.

Wesola
3 lat temu

Bardzo sie ciesze!

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,648fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
2
0
Podziel się swoją opiniąx