R e k l a m a

Gmina Wieluń: Ktoś podpalił samochód zaparkowany przy ul. Granicznej?

R e k l a m a

Prawdopodobnie ktoś podpalił samochód osobowy zaparkowany przy ulicy Granicznej, na styku Wielunia i Gaszyna. Do zdarzenia doszło w nocy z wtorku na środę (27 – 28 kwietnia br.).

Informację o prawdopodobnym podpaleniu samochodu otrzymaliśmy od jednego z naszych czytelników. – Znowu podpalenie samochodu na Granicznej. W nocy ktoś podpalił samochód marki Audi, na szczęście dobra czujność sąsiadów nie pozwoliła aby spalił się do końca – poinformował nas czytelnik.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Okoliczności, w jakich doszło do uszkodzenia samochodu audi A4, są przedmiotem wyjaśnień wieluńskich policjantów. Mundurowi otrzymali zgłoszenie w tej sprawie w nocy z 27 na 28 kwietnia 2021 r.

– Palący się samochód został ugaszony przed przed przybyciem służb na miejsce. W wyniku tego zdarzenia zniszczeniu uległa tylna część samochodu – informuje nas st. asp. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji. Właścicielka auta oszacowała straty na kwotę 2500 złotych.

– Policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że pojazd najprawdopodobniej został podpalony. Obecnie wieluńscy śledczy wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia oraz ustalają, kto jest za nie odpowiedzialny – przekazuje st. asp. Katarzyna Grela.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,648fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx