R e k l a m a

Wieluńscy policjanci i strażacy oddali hołd policjantowi, który zginął na służbie

R e k l a m a

Przedstawiciele wieluńskich służb mundurowych – straży pożarnej i policji – oddali dzisiaj hołd policjantowi, który zginął podczas interwencji w Raciborzu.

– Dzisiaj policjanci z wieluńskiej komendy, podobnie jak wszyscy funkcjonariusze w całym kraju, w samo południe włączyli sygnały świetle i dźwiękowe w samochodach. Tym symbolicznym gestem oddali cześć Jego pamięci oraz pokazali solidarność z rodziną i bliskimi policjanta – informuje st. asp. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

W samo południe hołd zmarłemu policjantowi złożyli również wieluńscy strażacy. Upamiętnili mł. asp. Michała Kędzierskiego poprzez wyjazd przed budynek KP PSP Wieluń wozami bojowymi z włączonymi sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi.

– Jest to wyraz solidarności między dwoma formacjami mundurowymi – Państwową Strażą Pożarną i Policją, które codziennie dbają o bezpieczeństwo Polaków – przekazał kpt. Grzegorz Kasprzyczak z wieluńskiej straży pożarnej.

Mł. asp. Michał Kędzierski zginął 4 maja br. podczas interwencji przy ul. Chełmońskiego w Raciborzu (województwo śląskie). Funkcjonariusz próbował wówczas wylegitymować mężczyznę, który podszywając się pod policjanta, zatrzymywał kierowców. Podczas interwencji napastnik wyciągnął broń i strzelił do funkcjonariusza. Michał Kędzierski miał 43 lata, w policji służył od 2011 roku.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,558fanówPolub nas
802obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx