R e k l a m a

W niedzielę na placu Legionów w Wieluniu akcja „My nie gryziemy”

R e k l a m a

Szkolenia i wykład dotyczący adopcji zwierząt przygotowali organizatorzy „My nie gryziemy”, która odbędzie się w niedzielę, 9 maja 2021 r., na placu Legionów w Wieluniu.

Inicjatywa jest organizowana przy współpracy z Fundacją Ewy Naworol. Event będzie związany z promocją adopcji zwierząt oraz zbiórką karmy dla Fundacji na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt MONDO CANE, która opiekuje się bezdomnymi zwierzętami i działa bezinteresownie na ich rzecz. Na wydarzenie, które odbędzie się w niedzielę w godzinach 10:00 do 17:00, zaproszone są w szczególności dzieci z gminy Wieluń.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Jak informuje Radosław Urbaniak z Biura Obsługi Burmistrza, o każdej pełnej godzinie odbędą się bezpłatne szkolenia wraz z instrukcją pierwszej pomocy, profilaktyką pogryzień oraz kompleksowym omówieniem mowy ciała psa. Podczas wydarzenia dzieci będą mogły też nieodpłatnie wziąć udział w wykładzie na temat pozytywnych aspektów adopcji zwierząt schroniskowych oraz konieczności kastracji, sterylizacji i chipowania swoich zwierząt domowych.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,648fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx