R e k l a m a

Zaginiony mężczyzna odnaleziony przez wieluńskich dzielnicowych

R e k l a m a

Pomyślnie zakończyły się prowadzone przez policjantów poszukiwania 30-letniego mieszkańca powiatu wieluńskiego. Zaginiony mężczyzna został odnaleziony cały i zdrowy.

Informacja o zaginięciu 30-latka trafiła do wieluńskich policjantów we wtorek, 11 maja 2021 roku. Zaginięcie zgłosiła wówczas zaniepokojona rodzina. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna wyszedł z domu dzień wcześniej i od tamtej pory nie kontaktował się z rodziną.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Jak zawsze, w każdej takiej sytuacji policjanci podejmują poszukiwania osoby zaginionej. Tak też było w tym przypadku – informuje st. asp. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji.

Następnego dnia (12 maja) w godzinach popołudniowych dzielnicowi wieluńskiej komendy uzyskali informacje, że zaginiony może przebywać w okolicy jednego z wieluńskich marketów.

– Mundurowi sprawdzając teren przyległy do sklepu napotkali zaginionego 30-latka, który fakt swojego zniknięcia tłumaczył problemami osobistymi – wyjaśnia st. asp. Katarzyna Grela. Ostatecznie mężczyzna cały i zdrowy trafił pod opiekę rodziny

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,694fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx