R e k l a m a

Mieszkaniec powiatu wieluńskiego aresztowany za posiadanie narkotyków oraz tytoniu i papierosów bez akcyzy

R e k l a m a

Znaczną ilość metaamfetaminy, amfetaminy i marihuany, a także tytoń i papierosy bez polskich znaków akcyzy posiadał 38-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z komendy w Kłobucku.

Na trop mężczyzny, który mógł posiadać i rozprowadzać duże ilości substancji psychoaktywnych wpadli kłobuccy kryminalni, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej. Przypuszczenia śledczych potwierdziły się w miniony weekend, kiedy to funkcjonariusze wkroczyli do akcji.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Podczas zaplanowanych działań, śledczy zatrzymali mieszkańca powiatu wieluńskiego i przejęli znalezione u niego narkotyki oraz tytoń i papierosy bez wymaganych polskich znaków akcyzy – informuje sierż. sztab. Marlena Wiśniewska z kłobuckiej policji.

Zatrzymany 38-latek usłyszał zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych i środków odurzających, udzielania substancji psychotropowej w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, a także przechowywania wyrobów akcyzowych.

– Na wniosek kłobuckich śledczych oraz częstochowskiego prokuratora, sąd aresztował podejrzanego na 3 miesiące. Za popełnione przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat więzienia – przekazuje sierż. sztab. Marlena Wiśniewska.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,688fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx