R e k l a m a

Druga obwodnica Wielunia – mieszkańcy mogą zapoznawać się z planami

R e k l a m a

Szczegółowe informacje dotyczące planowanej drugiej obwodnicy Wielunia są dostępne w urzędach i w Internecie. Planowane jest też m.in. spotkanie z mieszkańcami w Rudzie.

Inwestor – łódzki oddział GDDKiA oraz wykonawca dokumentacji – biuro projektowe „IVIA” zapraszają do zapoznania się z informacjami dotyczącymi proponowanych wariantów przebiegu drugiej obwodnicy Wielunia. Materiały w wersji elektronicznej są dostępne na stronie internetowej www.obwodnicawielunia.pl, a w wersji papierowej zostały udostępnione do wglądu w urzędach, m.in.:

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą
  • w siedzibie Urzędu Miejskiego w Wieluniu przy placu Kazimierza Wielkiego, w sali 11, od poniedziałku do piątku w godzinach 9-14,
  • w budynku Wieluńskiego Domu Kultury w Wieluniu przy ul. Krakowskie Przedmieście 5 od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.

Materiały będą dostępne stacjonarnie do 24 maja 2021 roku. Mapy z proponowanym przebiegiem trasy dostępne są również w urzędach gmin w Mokrsku, Wierzchlesie i Czarnożyłach.

Sprawa budowy obwodnicy będzie też tematem spotkania, które odbędzie się w miejscowości Ruda w gminie Wieluń. Jak czytamy na profilu społecznościowym sołectwa, spotkanie informacyjne zostanie zorganizowane 18 maja 2021 r. (wtorek) o godz. 19:00 w altanie nad jeziorem.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
799obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx