R e k l a m a

Od piątku znów będzie można pójść do wieluńskiego kina Syrena. Znamy repertuar

R e k l a m a

W piątek 21 maja wznawiają działalność kina i teatry, w tym wieluńskie kino Syrena. Wiemy już, jakie filmy będą wyświetlane w Wieluniu.

W dużej sali kinomaniacy będą mogli obejrzeć trzy filmy: „Psy i koty 3. Łapa w łapę” (familijny), „Amonit” (melodramat) oraz „Świat, który nadejdzie” (dramat).

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Z kolei w sali kameralnej grane będą „Magiczne muzeum” (animacja/komedia), „Biuro detektywistyczne. Rabuś z pociągu” (familijny/przygodowy), „Każdy ma swoje lato” (dramat/komedia) i „Jeszcze jest czas” (dramat).

„Amonit”

Jedną z premier zaplanowanych na ten piątek jest „Amonit” z Kate Winslet i Saoirse Ronan. To opowieść o Mary Anning. Mary zajmuje się zbieraniem skamieniałości. Zbiera je i sprzedaje je bogatym turystom, aby utrzymać siebie i swoją chorą matkę. Kiedy Anning poznaje Charlotte, jej życie zmienia się o 180 stopni. Pomiędzy kobietami rodzi się niezwykła więź. Mary i Charlotte odkrywają, że ​​każda z nich może zaoferować to, czego szukała druga.

„Świat, który nadejdzie”

„Świat, który nadejdzie” to przepiękna opowieść o potrzebie więzi z drugim człowiekiem. Historia opowiedziana w filmie dzieje się w 1850 roku na północy stanu Nowy Jork. Nowy rok rozpoczyna się na farmie zamieszkanej przez Abigail i jej męża Dyera. Od czasu śmierci ich małej córeczki rzadko ze sobą rozmawiają, ich dni są wypełnione pracą. Kiedy nadchodzi wiosna, Abigail poznaje Tallie, szczerą i piękną przybyszkę. Kobiety nawiązują związek, wypełniając pustkę w swoim życiu. Występują m.in. Vanessa Kirby i Casey Affleck.

„Psy i koty 3. Łapa w łapę”

Młodszych widzów kino Syrena zaprasza na premierę filmu „Psy i koty 3. Łapa w łapę”. Globalna wojna między psami a kotami znowu wybucha. Zespół początkujących i niedoświadczonych agentów będzie musiał zawierzyć starym, dobrym zwierzęcym instynktom w celu przywrócenia powszechnego porządku i pokoju między dwoma gatunkami.

Szczegółowy repertuar kina na najbliższe dni przedstawiamy poniżej:

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,643fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx