R e k l a m a

Wieluń: Biedronka i Sezam przy ul. Traugutta w remoncie. Jakich zmian mogą spodziewać się klienci?

R e k l a m a

Od kilku dni trwa remont obiektu handlowego przy ul. Traugutta 1 w Wieluniu, w którym mieszczą się sklepy Biedronka i Sezam. Co czeka klientów po zakończeniu prac? Wbrew niektórym pogłoskom, oba sklepy pozostaną na swoim miejscu.

Gdy tylko zamknięto budynek przy skrzyżowaniu ulic Traugutta i Sieradzkiej, wśród niektórych mieszkańców pojawiły się nawet głosy, że być może Biedronka zlikwidowała swój sklep w tym miejscu. Jak się okazuje, nic bardziej mylnego. Sklep będzie wyremontowany, a ponowne otwarcie placówki jest planowane na drugą połowę lipca bieżącego roku.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Obecnie w tej placówce trwają prace remontowe, których celem jest podniesienie komfortu zakupów oraz dostosowanie sklepu do standardu 3.0, aktualnie obowiązującego w sieci Biedronka. Oznacza to wyeksponowane strefy z poszczególnymi kategoriami produktowymi oraz ekologiczne rozwiązania wewnątrz sklepu – informuje nas Mariusz Czarnek, starszy menedżer sprzedaży w sieci Biedronka.

Dla wygody klientów wprowadzony ma być podział stanowisk na owocowe, warzywne oraz produkty delikatne, czyli wymagające przechowywania w niskiej temperaturze. Powierzchnia sali sprzedaży Biedronki ulegnie powiększeniu do ok. 800 m2, a dla wygody klientów zostanie udostępnionych 5 kas tradycyjnych oraz 4 kasy samoobsługowe. W środku i na zewnątrz zastosowane będzie oświetlenie LED. Sklep zostanie wyposażony w ekologiczne urządzenia chłodnicze, działające w oparciu o gaz CO2.

– Nowoczesny i przestronny wygląd placówka zyska dzięki zupełnie nowym systemom regałów i półek stosowanych przez sieć Biedronka. Na miejscu można będzie kupić świeżo wypiekane pieczywo oraz produkty piekarnicze od lokalnych dostawców – przekonuje Mariusz Czarnek. Jak dodaje, z okazji otwarcia na klientów będą czekać atrakcyjne promocje. Szczegóły będą znane bliżej terminu zakończenia prac modernizacyjnych.

Swój sklep w tym miejscu nadal będzie prowadzić też PSS Wieluń. Jak nas poinformowano w centrali spółdzielni, popularny Sezam, podobnie jak Biedronka, po zakończeniu remontu otworzy swoje podwoje na kupujących.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,766fanówPolub nas
813obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx