R e k l a m a

„Freedom” – happening na pl. Legionów w Wieluniu z okazji końca maseczek w przestrzeni publicznej

R e k l a m a

Happening pod nazwą „Freedom” (tłum. „Wolność”) uświetnił zakończenie obowiązku noszenia maseczek w przestrzeni publicznej. Wydarzenie zorganizowano na placu Legionów w Wieluniu.

Organizatorem akcji zorganizowanej w piątek, 28 maja, był Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu. Inicjatorami przedsięwzięcia byli uczestnicy kół tańca nowoczesnego prowadzonych przez Wiolę Banik Strzałę oraz Zespól Muzyki Dawnej i Chór, prowadzony przez Jakuba Jurdzińskiego.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Uczestnicy happeningu zaprezentowali na centralnym placu miasta pokaz tańca nowoczesnego oraz muzyki ludowej. Jak przekonują organizatorzy, to element radości z możliwości swobodnego poruszania się w przestrzeni publicznej, bez obowiązku noszenia maseczek.

– Dziękujemy panu Zbigniewowi Szpikowskiemu za obsługę techniczną oraz Urzędowi Miejskiemu w Wieluniu za możliwość występu na placu Legionów. Wszystkim występującym gratulujemy jednego z pierwszych publicznych występów od czasu wprowadzenia restrykcji związanych z pandemią – zakomunikował PMDKiS.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,644fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx