R e k l a m a

Śmiertelny wypadek w Konopnicy. Rowerzysta zginął potrącony przez samochód

R e k l a m a

Tragiczny wypadek w Konopnicy. Kobieta kierująca peugeotem potrąciła rowerzystę. Mężczyzna zginął. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Osjakowie.

Do wypadku doszło dzisiaj (poniedziałek, 31 maja 2021 roku) około godziny 8:55 na ulicy Leśnej w Konopnicy w powiecie wieluńskim. Według wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów, 83-letni rowerzysta został potrącony przez peugeota, którym kierowała 46-letnia mieszkanka powiatu wieluńskiego.

– Na skutek odniesionych obrażeń, pomimo podjętej reanimacji, rowerzysta zmarł. Kierująca pojazdem była trzeźwa. Okoliczności tego wypadku są teraz przedmiotem prowadzonego śledztwa – informuje st. asp. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji.

Na miejsce zdarzenia skierowano oprócz policji i pogotowia również cztery zastępy straży pożarnej – z JRG Wieluń, a także jednostek OSP w Konopnicy, Szynkielowie i Rychłocicach. Do wypadku zadysponowano też śmigłowiec ratowniczy, ostatecznie jednak zawrócono go do bazy.

– Apelujemy do wszystkich, zarówno do kierujących, jak i niechronionych uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi na drodze. Chwila nieuwagi może mieć tragiczne konsekwencje – przypomina st. asp. Katarzyna Grela.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Petrus
20 dni temu

Proszę rodzinę osoby zmarłej o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus 579925890

renata
21 dni temu

Poproszę o kontakt rodzinę Pana rowerzysty mój e-mail: rmajch@wp.pl

R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

3,473fanówPolub nas

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
2
0
Podziel się swoją opiniąx