R e k l a m a

Zespół „Mazowsze” wystąpi w Wieluniu. Wstęp na koncert będzie bezpłatny

R e k l a m a

Zespół „Mazowsze” wystąpi w Wieluniu z koncertem zatytułowanym „Perły muzyki sakralnej”. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 5 czerwca, w kościele oo. Franciszkanów.

Przed mieszkańcami Wielunia i regionu zaprezentują się soliści, chór i orkiestra Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze”. Wstęp na wydarzenie będzie bezpłatny, ale ilość miejsc jest ograniczona. Darmowe wejściówki na koncert są do odbioru w kasie kinoteatru Syrena.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Jak czytamy na stronie internetowej zespołu, „Mazowsze” już od 70 lat porywa publiczność na całym świecie, pełniąc zaszczytną funkcję Ambasadora Polskiej Kultury. Jak przekonują artyści, nie byłoby tego wielkiego sukcesu i nie byłoby tego zespołu w takim kształcie, gdyby nie chór „Mazowsza”. Chór, który składa się z indywidualności, umiejących wytworzyć wspólnie piękną harmonię. Do tego stopnia, że odbiorca ma wrażenie, iż słucha jednego głosu. „Mazowsze” może też pochwalić się orkiestrą, której umiejętności i poziom muzyczny nie odbiegają od najlepszych orkiestr symfonicznych w Polsce.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,648fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx