R e k l a m a

Ciężarówka uszkodziła lampę i zerwała przewody na Starych Sadach w Wieluniu

R e k l a m a

Na osiedlu Stare Sady w Wieluniu ciężarówka z naczepą uszkodziła ładunkiem słup oświetleniowy. Zdarzenie miało miejsce na jednej z osiedlowych dróg.

Zdjęcie i informację o tym incydencie otrzymaliśmy od jednej z czytelniczek naszego portalu. Jak informuje policja, do zdarzenia doszło w poniedziałek 7 czerwca o godz. 15:15 na ul. Ogrodowej w Wieluniu.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Kierujący ciągnikiem siodłowym Scania wraz z naczepą, 21-letni mieszkaniec powiatu oleskiego, podczas wykonywania manewru skrętu w prawo nie zachował należytych środków ostrożności i przewożonym ładunkiem uszkodził betonowy słup latarni ulicznej. Kierowca był trzeźwy, został ukarany mandatem karnym – wyjaśnia sierż. sztab. Monika Klonowska z wieluńskiej policji.

Poniedziałek 7 czerwca nie był najlepszym dniem na wieluńskich drogach. Kilka godzin po uszkodzeniu lampy przez ciężarówkę kilkaset metrów dalej doszło do groźnego wypadku z udziałem samochodu osobowego i motocykla. Jak się później okazało, motocyklista był nietrzeźwy. Czytaj więcej na ten temat.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,643fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx