R e k l a m a

Koncert Roberta Janowskiego w Wieluniu [ZDJĘCIA, FILM]

R e k l a m a

Robert Janowski – piosenkarz, kompozytor i prezenter telewizyjny wystąpił w wieluńskim kino-teatrze Syrena. W repertuarze nie zabrakło znanych przebojów muzyki rozrywkowej.

10 czerwca zaplanowano w Wieluniu dwa koncerty Janowskiego. Pierwszy odbył się o godzinie 11:00 i był skierowany do seniorów, w głównej mierze studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Jestem wzruszona i szczęśliwa, że znów możemy się widzieć. Że znowu zaczynamy działać, tworzyć, myśleć, rozmawiać i przede wszystkim widzieć się bezpośrednio – cieszyła się Elżbieta Kalińska, dyrektor Wieluńskiego Domu Kultury.

– Kończymy ten rok akademicki mocnym uderzeniem, bo koncertem Roberta Janowskiego. Bardzo się cieszymy, że państwo jesteście, że przetrwaliście ten czas smuty. Wierzymy, że tego czasu smuty już nie będzie w kolejnych miesiącach i latach – podkreślał burmistrz Wielunia, Paweł Okrasa.

Robert Janowski zaśpiewał zarówno własne utwory, jak również znane przeboje muzyki rozrywkowej. W repertuarze nie zabrakło choćby utworu „Uciekaj moje serce” Seweryna Krajewskiego, czy „Belle” z musicalu „Notre Dame de Paris”. Piosenkarzowi na scenie towarzyszyli Sebastian Ruciński (gitara), Tomasz Wójcik (gitara) oraz Piotr Górka (kontrabas).

Dla widzów udostępniono połowę miejsc dostępnych w dużej sali kinowej. Drugi koncert, tym razem dla szerszej publiczności, zaplanowano tego samego dnia o godzinie 17:00.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,648fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx