R e k l a m a

Śmiertelny wypadek w Rogóźnie. Mieszkaniec powiatu wieluńskiego potrącił rowerzystkę

R e k l a m a

21-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego potrącił rowerzystkę w Rogóźnie koło Widawy. Kobieta poniosła śmierć na miejscu.

Do wypadku doszło w czwartek, 10 czerwca 2021 roku, około godziny 8:00 w miejscowości Rogóźno w gminie Widawa. Policjanci wstępnie ustalili, że 21-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego, kierujący samochodem marki BMW, jadąc w kierunku Widawy najechał na poruszającą się w tym samym kierunku 61-letnią rowerzystkę.

Jak informuje policja, kobieta bezpośrednio przed zdarzeniem przejechała z lewej strony jezdni na prawą. W wyniku potrącenia 61-letnia rowerzystka zmarła na skutek odniesionych obrażeń. 21-letni kierowca BMW był trzeźwy. Szczegółowe okoliczności tego wypadku wyjaśniają policjanci z komisariatu w Widawie pod nadzorem prokuratury.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Łasku apelują do wszystkich, zarówno kierujących, jak i niechronionych uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi na drodze. – Chwila nieuwagi może mieć tragiczne konsekwencje – przypominają mundurowi.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Petrus
1 rok temu

Proszę rodzinę osoby zmarłej o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus 579925890

R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

7,769fanówPolub nas
777obserwującychObserwuj
6obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx