R e k l a m a

Przebudowa skrzyżowania w centrum Wielunia. Jest objazd przez Podwale

R e k l a m a

Od 7 czerwca trwa przebudowa skrzyżowania Krakowskiego Przedmieścia z Targową, Barycz i Królewską. Nie wszyscy kierowcy wiedzą, że można skorzystać z objazdu przez ulicę Podwale.

Drogowcy ostro zabrali się do pracy na skrzyżowaniu przy wieluńskim ratuszu. Sygnalizację świetlną zastąpi w tym miejscu rondo. Jak widać na zdjęciu z ratuszowej wieży, stara nawierzchnia jest już sfrezowana, a gdzieniegdzie powoli zarysowuje się już kształt nowej infrastruktury.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Mimo że skrzyżowanie jest nieprzejezdne już od kilku dni, wciąż nie brakuje kierowców zaskoczonych tą sytuacją. Częściowym ułatwieniem dla zmotoryzowanych jest objazd przez ulicę Podwale, którym można łatwo wyjechać ze ścisłego centrum miasta. Drogę, z której należy skorzystać, przedstawia poniższa mapka.

Przypomnijmy, że przebudowa skrzyżowania Krakowskiego Przedmieścia z Targową, Barycz i Królewską jest realizowana w ramach wartego ponad 4 mln złotych kontraktu. Inwestycja obejmuje odnowienie ulicy Podwale, placu przed ratuszem oraz odcinka Krakowskiego Przedmieścia od Targowej do Chopina wraz z budową dwóch rond. Wszystkie prace mają się zakończyć do maja 2022 roku, z kolei sama budowa ronda pod ratuszem ma według magistratu potrwać około trzech miesięcy.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,646fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx