R e k l a m a

Uff, jak gorąco! Kiedy otwarcie odkrytego basenu w Wieluniu?

R e k l a m a

Podczas ostatnich upałów aż chciałoby się poszukać ochłody na odkrytym basenie. Na otwarcie wieluńskiego obiektu musimy jednak jeszcze trochę poczekać.

Wieluński odkryty basen przy ulicy Broniewskiego co roku przeżywa oblężenie podczas upałów. Wyjątkiem był rok 2020, kiedy obiekt był nieczynny ze względu na rozprzestrzeniającą się wówczas epidemię koronawirusa. Na szczęście w tym roku nic nie stoi już na przeszkodzie do otwarcia obiektu. Według zapowiedzi zarządzającego obiektem WOSiR-u, basen odkryty ma zostać otwarty od soboty, 26 czerwca.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Jak czytamy na stronie internetowej Wieluńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, w skład obiektu przy ul. Broniewskiego wchodzą:

  • basen sportowy 50x21m,
  • basen szkolny 56x38m,
  • brodzik 38x10m,
  • zaplecze – szatnie + prysznice,
  • punkt gastronomiczny,
  • 2 boiska do siatkówki plażowej.

Dotychczas całodniowe bilety wstępu na obiekt kosztowały 6 zł (ulgowy) i 10 zł (normalny). W ubiegłych latach basen był czynny w dni pogodne w godz. 10 – 18.

Odrobiny ochłody będzie można zażyć nie tylko na basenie. Podobnie jak w poprzednich latach, mieszkańcy będą mogli korzystać z kurtyny wodnej na placu Legionów w Wieluniu. Dzisiaj (poniedziałek, 21 czerwca) trwają prace przy montażu urządzenia.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Aldi
3 lat temu

Basenu niema otwartego dni wieluniak brak strefy kibica nawet nie są w stanie zrobić brawo ratusz jesteście beznadziejni z organista saunowiczem na czele

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,754fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx