R e k l a m a

Niebezpieczne zdarzenie w jednym z mieszkań w Wieluniu. Mężczyzna ugodzony nożem

R e k l a m a

32-latek zranił nożem swojego 30-letniego znajomego, groził też jemu i jego koledze pozbawieniem życia. Do tych niebezpiecznych scen doszło w jednym z mieszkań na terenie Wielunia.

Informacja o ugodzeniu nożem mężczyzny w jednym z lokali mieszkalnych na terenie Wielunia wpłynęła do dyżurnego wieluńskiej policji w niedzielę, 20 czerwca 2021 roku. Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że w mieszkaniu pokrzywdzonego trwało wcześniej zakrapiane alkoholem spotkanie trojga znajomych.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Po zakończonej imprezie jeden z jej uczestników wrócił do swojego mieszkania, które znajdowało się w tym samym bloku. Po pewnym czasie pozostali dwaj koledzy zostali wezwani przez rodzinę 32-latka. Z uwagi na stan po spożyciu alkoholu, w jakim mężczyzna się znajdował, oraz agresywne zachowanie potrzebowali pomocy, by go uspokoić – relacjonuje st. asp. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji.

Wezwani przez rodzinę znajomi mężczyzny zjawili się w mieszkaniu 32-latka. W pewnym momencie mężczyzna stał się wobec nich agresywny, chwycił nóż kuchenny i zaczął nim wymachiwać, jednocześnie grożąc 28- i 30-latkowi pozbawieniem życia.

– Mężczyźni w obawie o swoje zdrowie i życie chcieli opuścić lokal, wtedy to 32-latek zranił nożem jednego z nich w okolicę pleców. Pokrzywdzony z lekkimi obrażeniami ciała trafił do szpitala, gdzie po udzieleniu mu pomocy medycznej został wypisany.  Policjanci w miejscu zdarzenia natychmiast zatrzymali agresywnego 32-latka i osadzili w policyjnym areszcie – informuje st. asp. Katarzyna Grela.

Mężczyzna usłyszał już zarzut uszkodzenia ciała 30-latka oraz kierowania gróźb karalnych wobec pokrzywdzonych. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych. Teraz za popełnione przestępstwa grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,558fanówPolub nas
803obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx