R e k l a m a

Ciężarówka z cysterną wypadła z drogi i przewróciła się na bok na trasie Wieluń – Praszka

R e k l a m a

Samochód ciężarowy z cysterną wypadł z drogi w miejscowości Morzykobyła w gminie Mokrsko, na trasie pomiędzy Wieluniem a Praszką.

Zgłoszenie o wypadku samochodu ciężarowego wpłynęło do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wieluniu 25 czerwca o godz. 7:56. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy strażaków z JRG Wieluń oraz dwa zastępy OSP.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Na miejscu zastano samochód ciężarowy z cysterną do przewozu cementu leżący na boku na polu uprawnym, kierujący pojazdem znajdował się poza pojazdem. Z uwagi na stan poszkodowanego kierujący działaniem ratowniczym polecił zadysponować na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego – informuje kpt. Grzegorz Kasprzyczak z wieluńskiej straży pożarnej.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej oraz ograniczeniu wycieku paliwa z rozszczelnionego zbiornika samochodu ciężarowego. Strażacy pracowali na miejscu zdarzenia przez 3 godziny i 13 minut.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

7,962fanówPolub nas
789obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx