R e k l a m a

Stypendia pomostowe dla absolwentów szkół średnich, chcących kontynuować naukę na studiach

R e k l a m a

Zarząd Fundacji na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego ogłasza nabór wniosków o rekomendacje organizacji lokalnej w programie STYPENDIA POMOSTOWE (SEGMENT II) realizowanym wspólnie z Fundacją Edukacyjną Przedsiębiorczości z Łodzi.

Wnioski wraz z załącznikami można składać od 5 do 16 lipca 2021roku. W tegorocznej edycji Fundacja udzieli 3 rekomendacji, a roczne stypendium wynosi 7.000 zł! Program jest organizowany z przeznaczeniem dla maturzystów, którzy ukończyli szkołę ponadpodstawową w 2021 r. (maturzyści lat ubiegłych, poprawiający maturę w roku 2021 będą dyskwalifikowani). Kandydaci do stypendium z w/w programu muszą spełniać łącznie następujące warunki:

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą
  • Są absolwentami szkoły ponadpodstawowej funkcjonującej na terenie powiatu wieluńskiego i pajęczańskiego.
  • Są mieszkańcami terenów wiejskich lub w miast do 20 tys. mieszkańców, co potwierdzą zaświadczeniem z ewidencji ludności. Okres zameldowania nie może być krótszy niż 2 lata od daty ogłoszenia Programu na stronie www.stypendia-pomostowe.pl.
  • Muszą pochodzić z rodzin, w których dochód w przeliczeniu na osobę lub dochód osoby uczącej się nie jest wyższy, niż 1.960 zł brutto wyliczony z czerwca 2021 r.
  • Osiągnęli na egzaminie maturalnym liczbę punktów nie niższą niż 90, zgodnie z algorytmem. Odnośnik do algorytmu znajduje się stronie internetowej Fundacji.
  • Zostali przyjęci w roku akademickim 2021/2022 na I rok dziennych studiów I stopnia lub I rok dziennych jednolitych studiów magisterskich, realizowanych w polskich, publicznych uczelniach akademickich.

Instrukcja składania wniosku, odnośniki do stron internetowych oraz pliki do pobrania znajdują się na stronie www.fundacja.wielun.pl Więcej o programie można również przeczytać na www.stypendia-pomostowe.pl

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,643fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx