R e k l a m a

Wieluń: Powstanie asfaltowa ścieżka rowerowa na skraju lasku wzdłuż ul. Wojska Polskiego

R e k l a m a

Asfaltowa ścieżka rowerowa o długości nieco ponad 500 metrów powstanie wzdłuż ul. Wojska Polskiego w Wieluniu, na skraju lasku miejskiego. Wieluński ratusz podpisał już umowę na realizację inwestycji.

Ścieżka będzie przebiegać wzdłuż ulicy Wojska Polskiego od skrzyżowania z Dębową do okolic dawnej jednostki wojskowej, obecnie ośrodka Różokrzyżowców. Zakres prac obejmuje budowę asfaltowej ścieżki rowerowej o szerokości dwóch metrów po północnej stronie ulicy Wojska Polskiego, a także budowę oświetlenia oraz opaski z kostki betonowej. Wykonawca ma na zrealizowanie zadania pięć miesięcy.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Inwestycja będzie kosztować nieco ponad 493 tys. złotych, a zrealizuje ją Firma Usługowo-Handlowa MARTOM ze Zduńskiej Woli, która złożyła najkorzystniejszą ofertę w przetargu. Formalnie inwestorem jest wieluński magistrat, ale środki na realizację zadania pochodzą z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Warto dodać, że nowa ścieżka będzie miała swoją kontynuację w kierunku Turowa. Połączy się tam z podobną drogą rowerową, budowaną na koszt powiatu.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,647fanówPolub nas
807obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx