R e k l a m a

Policja poszukuje mężczyzny podejrzanego o zabójstwo trzech osób. To mieszkaniec Częstochowy

R e k l a m a

Policjanci na podstawie polecenia prokuratury poszukują mężczyzny podejrzanego o zabójstwo trzech osób. Poszukiwany to Jacek Jaworek, 52-letni mieszkaniec Częstochowy.

Jak informuje policja, okoliczności śmierci trzech osób są przedmiotem wyjaśnień prowadzonych przez częstochowskich śledczych pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Myszkowie. W nocy z 9 na 10 lipca w jednym z domów w miejscowości Borowce w powiecie częstochowskim ujawniono zwłoki małżeństwa oraz ich 17-letniego syna. W sprawie poszukiwany jest 52-letni Jacek Jaworek, podejrzany o dokonanie zabójstwa.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Zgłoszenie o awanturze domowej w jednym z domów w miejscowości Borowce wpłynęło do dyżurnego około godziny 1:00 w nocy z 9 na 10 lipca. Funkcjonariusze, którzy dotarli na miejsce zgłoszenia, ujawnili zwłoki trzech osób. Okazali się nimi mieszkańcy domu: 44-letnie małżeństwo oraz ich 17-letni syn. Czynności na miejscu, mające na celu wyjaśnieniu przyczyny, przebiegu i okoliczności tego tragicznego zdarzenia, prowadzą policyjni śledczy pod nadzorem prokuratora.

Policja zwraca się o pomoc do wszystkich osób, które znają aktualne miejsce pobytu poszukiwanego mężczyzny, mogących pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu lub mogących mieć istotne dla śledztwa informacje. Takie osoby proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod nr telefonu 47 858 12 55 lub nr alarmowym 112.

Akcję nagłośniono w naszym regionie również za pośrednictwem SMS-ów od Rządowego Centrum Bezpieczeństwa. Wiadomości dotyczące niebezpiecznego przestępcy otrzymali dzisiaj na swoje telefony mieszkańcy województw łódzkiego, śląskiego i świętokrzyskiego.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Sebastian..
2 lat temu

Złapałem go proszę przyjechać na ul.stara wieś

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,643fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx