R e k l a m a

Wieluń: Biedronka i Sezam przy ul. Traugutta już otwarte po generalnym remoncie

R e k l a m a

Dzisiaj rano sklepy Biedronka i Sezam przy ul. Traugutta w Wieluniu otworzyły się po dwumiesięcznej przerwie. W tym czasie przeprowadzono kapitalny remont obiektu.

Budynek handlowy położony przy skrzyżowaniu ulic Sieradzkiej i Traugutta powstał w latach 70. ubiegłego wieku. Obiekt czasy świetności miał już za sobą i z roku na rok coraz bardziej prosił się o modernizację. Po trwających dwa miesiące pracach można wreszcie powiedzieć, że stał się placówką handlową na miarę XXI wieku.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Zlokalizowana tu Biedronka powiększyła powierzchnię sprzedaży do 800 mkw. Sklep dostosowano do aktualnie obowiązującego w sieci standardu 3.0, co oznacza m.in. wyeksponowane strefy z poszczególnymi kategoriami produktowymi, a także ekologiczne rozwiązania wewnątrz placówki. Dla wygody klientów przygotowano 5 kas tradycyjnych oraz 4 samoobsługowe, a w środku i na zewnątrz sklepu zastosowano oświetlenie LED. Placówka zyskała też nowoczesny i przestronny wygląd dzięki zupełnie nowym systemom regałów i półek.

Swoje podwoje po remoncie otworzył również sklep Sezam, prowadzony przez PSS Wieluń. Również i w tym przypadku zmieniono rozmieszczenie produktów oraz układ alejek. Oba sklepy przygotowały dla swoich klientów atrakcyjne promocje.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,694fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx