R e k l a m a

Policjanci i strażacy szukają zaginionej mieszkanki gminy Ostrówek. W akcji policyjny helikopter

R e k l a m a

Służby ratunkowe intensywnie poszukują zaginionej Janiny Jasianek z Kuźnicy w gminie Ostrówek. W akcję zaangażowano m.in. policyjny helikopter Black Hawk.

91-latka wyszła z domu w godzinach porannych w środę, 21 lipca 2021 roku, od tamtej pory nie wróciła ani nie skontaktowała się z rodziną. Ze względu na jej stan zdrowia, kobieta musi być pod ciągłym nadzorem opiekunów.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

W akcję poszukiwania zaginionej zaangażowano znaczne siły policjantów i strażaków, m.in. Specjalistyczną Grupę Poszukiwawczo – Ratowniczą z Łodzi, Grupę Ratownictwa Specjalistycznego OSP Łódź – Jędrzejów, a także policyjny śmigłowiec Black Hawk. Póki co zakrojona na szeroką skalę akcja poszukiwawcza nie przyniosła rezultatu.

Rysopis poszukiwanej Janiny Jasianek

Kobieta ma około 150 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie, zaczesane do góry, siwe włosy. Zaginiona ma charakterystyczny ubytek na nosie, a w chwili zaginięcia była ubrana w czarną bluzkę z długim rękawem i białymi mankietami, a także czarną spódnicę i niebieski rozpinany fartuch. Na szyi miała bursztynowe korale, zaś na nogach – domowe pantofle.

Wieluńska policja apeluje o kontakt do wszystkich osób posiadających informacje, które mogą przyczynić się do odnalezienia kobiety. Całodobowo można dzwonić pod numer telefonu 723 694 587 lub alarmowy 112.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,758fanówPolub nas
810obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx