R e k l a m a

Sławomir, Ronnie Ferrari, Kordian i inni wystąpią w Wieluniu podczas charytatywnej zbiórki dla Amelii Gidelskiej

R e k l a m a

Sławomir, Ronnie Ferrari oraz inni znani artyści wystąpią w Wieluniu podczas charytatywnej zbiórki z udziałem gwiazd, która odbędzie się w dniach 7 – 8 sierpnia 2021 r. na placu targowiska miejskiego. Dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na leczenie Amelii Gidelskiej.

Amelia Gidelska z Naramic w gminie Biała ma rok i trzy miesiące. Dziewczynka cierpi na artrogrypozę, czyli wrodzoną sztywność stawów. Jej choroba objawia się przykurczami w nadgarstkach, łokciami bez zgięcia, stopami końsko-szpotawymi.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– W ubiegłym roku dzięki wszystkim darczyńcom Amelka przeszła swoją pierwszą operację stóp. Zabieg przeprowadzony w The Paley Orthopedic & Spine Institute w West Palm Beach na Florydzie w USA zakończył się wielkim sukcesem. Stópki Amelki są teraz jak u zdrowego dziecka – mówi w rozmowie z INFO Wieluń Anna Gidelska, mama Amelii.

– Obecnie Amelka zaczyna już wstawiać, jest to dla nas naprawdę wielkim sukcesem i postępem w leczeniu. Przygotowujemy się do kolejnych operacji na odblokowanie stawów łokciowych, które odbędą się pod koniec roku – dodaje Anna Gidelska.

Teraz rodzice Amelii muszą uzbierać aż 3,5 miliona złotych na kolejną operację, dlatego proszą o wsparcie zbiórki na jej leczenie. W Wieluniu zostanie zorganizowane charytatywne wydarzenie, podczas którego będzie można wesprzeć Amelkę w dochodzeniu do zdrowia. Przygotowano mnóstwo atrakcji i występy znanych artystów.

Sobota (7 sierpnia), start 12:00

  • 13:00 Kordian
  • 15:30 Ronnie Ferrari
  • 18:00 Sławomir

Niedziela (8 sierpnia), start 14:00

  • 16:00 Markus P
  • 17:00 Toskańsky
  • 18:00 Red Queen

Każdego dnia pomiędzy występami zaplanowano losowania cennych nagród. W losowaniach będą brały udział wszystkie cegiełki zakupione przy wejściu. Każda osoba będzie mogła zakupić dowolną ilość cegiełek, a dochód z ich sprzedaży zostanie w pełni przeznaczony na poczet leczenia Amelki.

Codziennie odbędą się również licytacje, a wśród przedmiotów do zdobycia będą m.in.:

  • piłka z autografami Skry Bełchatów,
  • koszulka z autografami Skry Bełchatów,
  • piłka z autografem Magdaleny Stysiak.

W programie przygotowano też wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży oraz bogatą strefę gastronomiczną. Wydarzenie ma również swoją stronę na Facebooku (kliknij).

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,688fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx