R e k l a m a

Burmistrz Okrasa reaguje na wpis na Facebooku miasta Łodzi i zaprasza prezydent Zdanowską do Wielunia

R e k l a m a

Wpis na Facebooku miasta Łodzi, drwiący ze święta kolorów w Wieluniu, doczekał się szybkiej reakcji burmistrza Pawła Okrasy. Włodarz miasta wystosował w tej sprawie list otwarty do prezydent Łodzi, Hanny Zdanowskiej.

– W nawiązaniu do postu zamieszczonego 10 sierpnia 2021 na oficjalnym profilu miasta Łódź na Facebooku, dotyczącego Festiwalu Kolorów, jako włodarz Królewskiego Miasta Wielunia wyrażam stanowcze oburzenie i sprzeciw wobec tanich, niestosownych oraz antagonistycznych działań marketingowych, zastosowanych we wspomnianym poście – pisze w swoim liście do prezydent Zdanowskiej burmistrz Wielunia.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Jak czytamy w kolejnym akapicie, burmistrz jest zszokowany, że na oficjalnym profilu stolicy województwa łódzkiego, którego częścią jest Wieluń, pojawiają się treści, które zamiast łączyć i stanowić pole do budowania serdecznych relacji, dzielą i wywołują skrajne emocje wśród odbiorców.

– Zdaję sobie sprawę, że Facebook mówiąc kolokwialnie „rządzi się swoimi prawami” i każdy z użytkowników chce, aby jego posty miały jak największy zasięg. Ale dla braku szacunku, kultury oraz zwyczajnego zafałszowania rzeczywistości nie powinno być miejsca. Wspomniany Festiwal Kolorów odbył się w Wieluniu 17 lipca 2021 pod hasłem Wieluńskiego Święta Kolorów, pomimo protestów nielicznej grupy osób – wskazuje burmistrz Okrasa.

Włodarz Wielunia zaprosił też prezydent Łodzi Hannę Zdanowską do Wielunia na obchody 82. rocznicy wybuchu II wojny światowej.

– Po oficjalnych obchodach osobiście przekona się Pani, jak otwartym, pięknym, czystym, ukwieconym i intensywnie rozwijającym się miastem jest obecnie Wieluń – zapewnia w swoim liście Paweł Okrasa.

Przypomnijmy, że wczoraj popołudniu na oficjalnej stronie miasta Łodzi na Facebooku pojawił się wpis, w którym przedstawiono zdjęcie ze żniw jako „festiwal kolorów w Wieluniu” oraz zdjęcie radosnych osób posypujących się kolorowymi proszkami jako „festiwal kolorów w Łodzi” (czytaj więcej na ten temat – kliknij). Pełną treść listu Pawła Okrasy do prezydent Łodzi można zobaczyć poniżej:

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,644fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx